Kawa do firmy

/ / Informacje
kawa do firmy

Kawa do firmy – jaką wybrać?

Każde biuro posiada miejsce, w którym można chwilę odpocząć od codziennych zajęć, pijąc gorący napój, czy też robiąc sobie przerwę na posiłek. Dobrze jest, jeśli kawa w firmie jest dobrej jakości i pozwala na prawdziwą chwilę przyjemności – nie od dziś wiadomo przecież, że zadowolony pracownik działa zdecydowanie wydajniej, niż śpiący i „zaniedbany”. Pytanie brzmi, czy dostępne dzisiaj opcje wysyłki kawy do firmy to dobry pomysł?

Czy warto zakupić do firmy ekspres do kawy?

Zdecydowana większość ludzi lubi pić w pracy kawę. Nawet jeśli nowo zatrudniony pracownik nie robił tego do tej pory, to zwykle pod wpływem otoczenia zaczyna umilać sobie poranki i krótkie przerwy właśnie kawą. Jeżeli jednak w pracy nie ma ekspresu do kawy, a jedynie automat lub popularna kawa rozpuszczalna, to trudno o prawdziwą chwilę z dobrą kawą, która potrafi pobudzić do dalszej pracy. Jeśli zakupimy do naszej firmy ekspres do kawy do którego wsypuje się całe ziarna, to możemy być pewni o pozytywnej odezwie na taki ruch. Zapach świeżo mielonej kawy o poranku, doskonała jakość dopiero co przygotowanego napoju i smak, jakiego nie ma żadna rozpuszczalna kawa to coś, o czym marzy rano większość ludzi – warto podarować to swoim pracownikom. Jaka kawa do biura będzie najlepsza? Trudno dogodzić wszystkim, jednak warto postawić na jakość, która zawsze się obroni.

Przelicznik kilogramów na filiżanki kawy

Jak przeliczyć ilość potrzebnych kilogramów kawy, aby zaspokoić zapotrzebowanie w firmie? To proste! W zależności od konfiguracji ekspresu 1 kg kawy ziarnistej wystarcza na zaparzenie od 100 do 120 filiżanek kawy.

Jaka kawa do firmy będzie najlepsza?

W biurze kawy pija się dużo. Nawet jeśli w placówce zatrudnionych jest dziesięć osób, które piją jedynie po dwie kawy dziennie, to łatwo obliczyć ilość filiżanek. Dwadzieścia kaw dziennie to już coś, dlaczego warto zamówić automatyczny ekspres do kawy mielący ziarna na miejscu. Tylko jaka kawa będzie najlepsza? Warto, aby dostarczona kawa do firmy była świeżo palona, wprost od producenta, ponieważ właśnie taka ma bardziej wyrazisty smak i jest zwyczajnie intensywniejsza od kaw z maketu, a przecież w pracy kawa ma przede wszystkim pobudzić, prawda?

Warto zainwestować w kawę, która jest palona tuż przed jej wysyłką. Dlaczego? Ponieważ taka kawa będzie miała maksymalnie zachowane walory smakowe, które zachwycą absolutnie wszystkich. Decydując się na tego rodzaju ofertę, warto zainwestować w różne smaki kawy, które można w ekspresie stosować zamiennie – świeżo mielona kawa, której smak zmienia się raz w tygodniu, może znacznie urozmaicić szary, jednostajny dzień w biurze.

Kawa do firmy wprost z profesjonalnej palarni kawy

Jako palarnia kawy wiemy, że świeżość oraz wysoka jakość ziaren są najważniejsze. W naszej ofercie znajdują się doskonałe kawy jednorodne oraz własne, autorskie mieszanki do ekspresów ciśnieniowych. Jesteśmy importerem kawy zielonej, jakości speciality, z różnych zakątków świata, którą następnie wypalamy w siedzibie naszej palarnia. Wszystkie ziarna, które wysyłamy do naszych klientów są wypalane na 1-2 dni przed wysyłką. Oznacza to, że do naszych kontrahentów dociera najświeższa kawa na rynku.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę!
>> NAPISZ DO NAS <<

Dobra kawa pobudzi zmysły, ożywi organizm i odświeży umysł, dlatego jej zakup jest tak dobrym pomysłem. Jeżeli będzie do tego palona na zamówienie, to już niewiele stoi na przeszkodzie do pełnego zadowolenia naszych pracowników. Warto zdecydować się więc na zamówienie kawy bezpośrednio z palarni kawy, która na przygotowaniu tego trunku zna się zwyczajnie najlepiej. Doskonała jakość produktów to podstawa wartości palarni. Aromatyczna i esencjonalna, 100% Arabica oraz wersje z dodatkiem Robusty – każda mieszanka jest warta skosztowania, szczególnie jeśli jest palona tuż przed wysyłką, co gwarantuje zachowanie jej najwyższej jakości pod każdym względem. Warto skusić się na najlepszą możliwą jakość, ponieważ to właśnie ona w dzisiejszych czasach jest najważniejsza.