11 maja 2016

Palarnia kawy

palarnia kawy finest coffeeKim jesteśmy?

Finest Coffee to polska palarnia kawy działająca w Józefosławiu pod Warszawą. Od lat rozwijamy naszą pasję, którą jest kawa, jej wspaniały aromat i smak tak różny dla ziaren z różnych regionów świata. Z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą oraz staramy się zarazić naszą pasją swoich klientów. Nasza palarnia kawy dostarcza świeże i aromatyczne ziarna do biur, hoteli, restauracji oraz odbiorców indywidualnych.

Czym wyróżnia się nasza palarnia kawy?

piec do kawy

Przede wszystkim elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta. Z uwagą wsłuchujemy się w potrzeby klienta, aby móc wyjść na przeciw jego oczekiwaniom. Finest Coffee postawiła sobie za cel jakość palonej kawy. Najwyższym priorytetem palarni jest przede wszystkim świeżość, dlatego też nie magazynujemy wypalonych ziaren. Kawę wypalamy dopiero po otrzymaniu zlecenia, tuż przed wysyłką do klienta. Bezpośrednio po wypaleniu ziaren pakujemy je w odpowiednie opakowania, zapobiegające utracie aromatu. Tak przygotowane paczki czekają na przyjazd kuriera.
Z uwagi na wypalanie kawy na zamówienie oraz proces odgazowania, który muszą przejść świeżo palone ziarna wysyłkę realizujemy do 3 dni roboczych.

Czym się zajmujemy?

palarnia kawy warszawa

W naszej palarni kawy prócz importu świeżych, zielonych ziaren kawowca głównym zajęciem jest wypalanie kawy oraz tworzenie nowych, wyjątkowych mieszanek espresso, które idealnie sprawdzają się w ekspresach ciśnieniowych. Do tego celu wybieramy najwyższej jakości ziarna kawy, z konkretnych regionów świata, które zajmują się ich produkcją. Przywiązujemy najwyższą wagę do tego, aby w naszej ofercie znajdowały się wysokiej jakości ziarna specialty, które swoim aromatem i smakiem pobudzą kubki smakowe naszych klientów, dodatkowo wprowadzając co jakiś czas nowości do naszej oferty.
Sercem i oczkiem w głowie naszej palarni kawy jest profesjonalny, bębnowy piec do palenia kawy, w którym wypalamy kawę metodą tradycyjną. Odpowiednio przystosowana temperatura, obieg powietrza oraz czas palenia ziaren pozwoliły nam na osiągnięcie maksimum smaku oraz aromatu z naszej kawy.

 

kawa ziarnista mieszankaKawa do biura, kawiarni, hotelu oraz restauracji

Szczególnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę na aromatyczne, autorskie mieszanki kawy, które doskonale sprawdzają się w ekspresach ciśnieniowych oraz przelewowych. Proponujemy Państwu kawy w stylu włoskim, z nutką charakteru i goryczki, z dodatkiem wysokogatunkowej Indyjskiej Robusty oraz łagodne i słodkie 100% Arabiki.
Nie magazynujemy wypalonej kawy. Wszystkie ziarna wypalane są dopiero po złożeniu zamówienia, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom maksymalnie świeży produkt.
Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich miłośników kawy, w tym biura, kawiarnie, restauracje oraz hotele.

Świeżość produktu

Warszawska palarnia kawy Finest Coffee do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, z sercem. Tuż po wypaleniu kawę pakujemy w trójwarstwowe opakowania ochronne z wentylem, które zapobiegają utracie aromatu. Tak przygotowana kawa czeka na odbiór kuriera, aby następnego dnia nasi klienci mogli cieszyć się wspaniałym aromatem swoich ziaren.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu internetowego.